איך בונים כרטיס ביקור דיגיטלי בוורדפרס עם אלמנטור

שאלתם את עצמכם האם אתם יכולים לבנות כרטיס ביקור דיגיטלי באופן עצמאי? כמה זמן זה לוקח? האם זה פשוט או מורכב? 

ובכן, במאמר הבא צירפנו סרטון שילמד אתכם כיצד אתם יכולים לבצע בנייה של כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלכם בעצמכם ללא שום חברה חיצונית וכמובן – בחינם!

מספר דברים חשובים שעליכם לדעת בנוגע לבניית כרטיס ביקור דיגיטלי:

  • במידה ואין לכם שרת ודומיין משלכם – זה לא ישתלם לכם לבנות את כרטיס הביקור באופן עצמאי עקב כך שהתשלומים שתצטרכו לשלם עבור השרת והדומיין גבוהים בהרבה מהתשלום עבור בניית הכרטיס דרכנו, במיוחד דרכנו, מכיוון שאצלנו התשלום הוא חד פעמי לכל החיים! עברו לדף הבית לרכישת כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלכם, אך במידה וכן יש לכם דומיין ושרת משלכם אז אתם תוכלו כבר לנצל זאת ולבנות כרטיס ביקור ללא עלות נוספת מצידכם.
  • הסרטון הבא ילמד אתכם כיצד לבנות כרטיס ביקור דיגיטלי במערכת הוורדפרס עם פלאגין (Page Builder) פופולרי שנקרא “אלמנטור” – ישנם עוד הרבה פלטפורמות/פלאגינים שדרכם ניתן לבצע את הבנייה של הכרטיס אך הסרטון מתייחס אך ורק לוורדפרס ואלמנטור שהם הפופולרים ביותר בשוק.
  • לא נדרש איזה שהוא ידע מקדים בבניית אתרים בכדי להקים לעצמכם כרטיס ביקור משלכם, מה שכן נדרש זה טיפה הבנה טכנית כיצד הדברים עובדים וכמובן זמן לבניית הכרטיס 🙂
  • במידה ואהבתם את הסרטון – אנו מבקשים מכם להפיץ אותו לכמה שיותר בעלי עסקים שיוכלו להנות גם הם מכרטיס ביקור דיגיטלי בחינם, תודה וצפייה מהנה!