כרטיס ביקור חכם

כרטיס ביקור חכם הוא החלופה המודרנית לכרטיסי הביקור הסטנדרטיים והוא מציע את כל היתרונות לעסק בכרטיס אחד הניתן לשיתוף ולהעברה בלחיצת כפתור אחת!

איך זה עובד?

כרטיס ביקור דיגיטלי מציג את כל הפרטים הטכניים הדרושים לשם יצירת קשר עם בעל העסק כמו טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת העסק ועוד. במקביל, כרטיס הביקור מציג אינפורמציה שיווקית רחבה המאפשרת ללקוח להכיר את העסק שלכם בלחיצת כפתור. ללא כל ספק, עובדה זו מגבירה באופן משמעותי את הסיכוי שיבחר בכם בעתיד בעת שיזדקק לשירות מתחום המומחיות שלכם.

מה ההבדל בין כרטיס ביקור רגיל לדיגיטלי?

אם בעבר כרטיס הביקור עשוי הנייר השתלב במערך העסקי הקיים כחלק אינטגרלי ממערכת פיזית מיושנת, הרי שכיום, כאשר התחרות העסקית מתחוללת בדיגיטל, כרטיס נייר הוא לגמרי פאסה. כרטיס ביקור דיגיטלי, לעומת זאת, מעניק לבעל העסק נוכחות ברשת ומאפשר לו למצות את הפוטנציאל המקסימלי מהמפגש הראשוני מול הלקוח המתרחש, בדרך כלל, באמצעות הרשת.

לכן, כרטיס ביקור מהזן החכם מיועד לכל בעל עסק שחשוב לו לפנות למספר לקוחות מקסימלי באפס מאמץ ולוודא כי הלקוח הפוטנציאלי יוכל לשמור את פרטי הקשר שלו בקלות ובמהירות ולשלוף אותם בעת הצורך באופן מידי. מעבר לכך, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפתרון האופטימלי לבעל עסק המעוניין להציג את העסק באופן המיטבי בפני לקוחותיו הפוטנציאליים ואיננו מסתפק באינפורמציה המינימלית והיבשה המועברת באמצעות כרטיס הביקור המסורתי.

למה כרטיס ביקור חכם?

 • בגלל החיסכון

מעוניינים למצות את המירב ואת המיטב מההשקעה הכספית בכרטיס הביקור שלכם? אם כרטיס הביקור הפיזי דורש הדפסה חוזרת מדי תקופה, הרי שכרטיס הביקור החכם מאפשר לבעל העסק לפנות למספר אין סופי של לקוחות וליהנות מחשיפה בלתי מוגבלת של העסק, תוך חיסכון בעלויות ההדפסה החוזרות של הכרטיס הסטנדרטי.

 • בגלל הנוחות

השאירו מאחוריכם את ערמות כרטיסי הביקור ועברו לכרטיס ביקור חדשני שילך אתכם לכל מקום בלי לתפוס מקום!

 • בגלל היתרון השיווקי

אם בכרטיס ביקור סטנדרטי השטח המינימלי מאלץ את בעל העסק להסתפק באינפורמציה הטכנית, ללא כל יתרון שיווקי, הרי שכרטיס הביקור הדיגיטלי מציע כלי שיווקי לכל דבר באמצעותו ניתן למקסם את פוטנציאל החשיפה הראשונית ללקוח ולעשות את הרושם הראשוני המושלם שיגרום ללקוח לפנות אליכם בעתיד.

הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לכם להציג סרטונים ותמונות, לתאר את פעילות העסק באופן משכנע ומניע לפעולה ולהציג את היתרונות המבדלים אתכם מיתר המתחרים. זאת ועוד, כרטיס ביקור חכם ניתן לשיתוף קל ומהיר באמצעות כל מדיה דיגיטלית. עובדה זו מאפשרת ללקוח לשתף את פרטי העסק עם ידידים ומכרים ומגבירה באופן משמעותי את היקף החשיפה שלכם בקרב קהל לקוחותיכם הפוטנציאלי.

 • בגלל הזמינות

בעידן בו כל לקוח פוטנציאלי מוצף מכל עבר באינפורמציה דיגיטלית מכל סוג וסגנון, סביר להניח שכרטיס ביקור עשוי נייר ימצא את מקומו אחר כבוד בסל הניירת. אז אם חשוב לכם, כבעלי העסק, להשקיע בכרטיס ביקור מהסוג שאף פעם לא ילך לאיבוד, לא יושלך לאשפה ויישלף בשניות בעת הצורך, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא התשובה. תמיד זמין, איננו תופס מקום מיותר ומשמר את בית העסק בתודעת הלקוח לשעת הצורך!

 • בגלל הגמישות

הדפסת כרטיסי ביקור סטנדרטיים היא פעולה מסורבלת מכל בחינה עליה תידרשו לחזור בכל מקרה של שינוי משמעותי בפרטי העסק. בכרטיס ביקור מהזן הדיגיטלי, לעומת זאת, תוכלו לבצע שינויים בקליק אחד ללא כל מאמץ ותוך חיסכון משמעותי במזומנים ובזמן. וזה לא הכל! עדכון הכרטיס הדיגיטלי בשינויים על ידכם מעדכן באופן אוטומטי את כרטיסי הביקור שנשמרו אצל הלקוחות, ללא כל צורך בפנייה ללקוח!

 • בגלל השמירה על איכות הסביבה

כרטיס ביקור דיגיטלי מייתר את הצורך בהדפסה על גבי נייר ומאפשר לכם להגן על הסביבה באמצעות כרטיס שאיננו מתכלה.

כרטיס ביקור חכם מבית getcard – הכי מתקדם, הכי חסכוני!

כרטיס הביקור הדיגיטלי מבית getcard הוא הכרטיס היחיד בשוק המתאים את עצמו לצרכיו הדינמיים של העסק בכל שלב בעתיד, ללא צורך בתשלום נוסף. רק ב getcard משלמים פעם אחת בלבד ונהנים מכרטיס הביקור הדיגיטלי המתקדם בענף ללא דמי אחזקה קבועים! שינוי ועדכון הכרטיס בעתיד ללא תוספת תשלום!

getcard – כל היתרונות בכרטיס חכם אחד!

 • תשלום חד פעמי
 • עיצוב מותאם אישית
 • שינויים ללא תשלום בכל עת בעתיד
 • תמיכה טכנית שוטפת
 • גלריית תמונות וסרטונים
 • קישור ישיר מכרטיס הביקור לאתר העסק
 • חיוג ישיר מכרטיס הביקור לבית עסק
 • וואטסאפ בקליק מכרטיס הביקור לבית העסק
 • ניווט לבית עסק
 • חשיפה מלאה של הלקוחות לכל המדיות החברתיות בקליק אחד

מחפשים כרטיס ביקור דיגיטלי המותאם באופן מושלם לצרכי העסק שלכם וחשוב לכם ליהנות ממקסימום חשיפה לכל אורך הדרך? פנו אלינו עד היום וצוות מומחי getcard ישמח להעניק לכם חוויית שירות מושלמת בדרך לכרטיס הביקור החכם שלכם!